Inteligentny szpital to temat bliski oraz bardzo ważny dla Think-Tanku oraz prezesa prof. Macieja Banacha, który będzie miał okazję moderować sesję online na ten temat. Smart Hospital jest jednym z nadchodzących projektów które będą realizowane w ICZMP dzięki Think-Tank, dlatego mamy niezmierną i wyjątkową okazję zaprosić do uczestniczenia w tej niezwykle istotnej debacie z wybitnymi ekspertami.

Podczas wydarzenia prof. Banach wraz z specjalistami odpowie na pytania i poruszy zagadnienia takie jak:
– Smart Hospital, big data, to także wyzwania prawne; RODO, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo prawne kadry zarządzającej, odpowiednie formy ubezpieczeń związane z nowymi wyzwaniami i podejmowanymi decyzjami. O czym zawsze powinniśmy pamiętać, co jest kluczowe przy tak zaawansowanym wdrożeniu?

– Smart Hospital to nie tylko rozwiązania dla pracowników i dyrekcji, ale docelowo przecież to wszystko się przekłada na rozwiązania i udogodnienia dla pacjentów. No właśnie, co dzisiaj możemy zaproponować naszym pacjentom, szczególnie tym z niepełnosprawnościami, w podeszłym wieku, ale nie tylko.

– Smart Hospital nie może istnieć bez innowacyjnego gromadzenia danych (big data), najlepiej z możliwością ich analizy w czasie rzeczywistym, z podpowiedziami wynikającymi ze sztucznej inteligencji, machine learning, BI, etc. Czy jest to możliwe? Czy mamy takie narzędzia do wdrożenia w Polsce?

Uczestniczmy w V Kongresie Wyzwań Zdrowotnych Online razem już 15 czerwca w godzinach 16:30-18:00!

https://www.hccongress.pl/2020/pl/